یک گرم طلای 18 عیار : ۱۱۶,۶۳۰ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۰۲,۰۰۰ تومان
دلار: ۳,۷۶۳ تومان
یورو: ۴,۰۶۱ تومان

اشتراک خبر نامه

کد خبر: 973059
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۲۲

دشمن مردم

در اواخر سال۸۷ و ماه‌ها قبل از بروز فتنه بزرگ ۸۸، نوع دیگری از این اقدامات ضدمردمی در کشور مشاهده می‌شد که در آن دوران، فاقد معنا و محتوای روشنی بود


یادداشت

به گزارش گروه رسانه های بی‌باک، رخدادهای اجتماعی‌ای که در صورت ناهنجاری یا خراب‌کاری بروز می‌کنند، معمولا سازه‌های عمومی و خدماتی مرتبط با مردم را نشانه می‌گیرند؛ مانند آنچه در جریانات 88 در آتش‌زدن سطل زباله‌ها و تخریب بانک‌ها و اتوبوس‌های شهری و تاکسی‌ها، خود را بازتاب می‌داد. عاملان این‌گونه رفتارها، اکثراً می‌خواهند این‌گونه وانمود کنند که اقدام‌شان واکنشی است به یک واقعه یا گفتار و یا مفهومی که آن‌ها نمی‌پسندند و می‌خواهند از این طریق پیام اعتراض خود را به دیگران منتقل کنند؛ در حالی‌که نتیجه و پیامد کارهای اخلال‌گرایانه آن‌ها، مستقیم با منافع مردم در تضاد قرار گرفته و در نهایت خدمات‌رسانی را مختل می‌سازد. به ویژه این‌که چنین اقداماتی از ناحیه یک دلقک و با دلقک‌بازی او به سمت دشمنی با مردم هدایت شود. آنچه در این مجال قابل توجه است، بروز توجهات و هشدارهای امنیتی است. در اواخر سال87 و ماه‌ها قبل از بروز فتنه بزرگ 88، نوع دیگری از این اقدامات ضدمردمی در کشور مشاهده می‌شد که در آن دوران، فاقد معنا و محتوای روشنی بود و کمتر کسی تصور می‌کرد که چنین حرکتی، زمینه‌ساز تولد یک شبکه گسترده و آزمایشی برای سنجش کارایی اخلال‌گران و در نقطه مقابل آن‌ها، مجریان قانون است و نهایت آن شد که نباید. اقدامات خراب‌کارانه و ایذایی محدود را که تداعی‌کننده برنامه‌ریزی‌های تکفیری‌هاست، می‌توان در چنین چارچوبی بررسی کرد و این آگاهی را مجدداً دامن زد که امنیت، بزرگ‌ترین موهبتی است که ایران در میانه کشورهای آشوب‌زده منطقه، از آن برخوردار است و چه بسیارند بدخواهانی که می‌خواهند با سوژه‌سازی اجتماعی، اهداف شوم سیاسی و ضدملی خود را عملی سازند.

رسانه‌ها


--------------------------------------------------------------------------

تذکر: کاربر محترم! انتشار مطالب دیگر رسانهها از سوی پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" یا پل ارتباطی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، منتشر گردد.

Y1399698951

------------- با کلیک بر روی لینکهای ذیل تمامی روزنامه‌های کشور را رایگان مطالعه کنید -------------

روزنامه‌های عمومی | روزنامه‌های اقتصادی | روزنامه‌های ورزشی | سایر روزنامه‌ها| هفته‌نامه و ماهنامه | نشریات استانی

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

ارسال نظر

کد امنیتی
کد جدید

نظر:

آمار و اطلاعات :
حاضرین آنلاین : ۳,۹۲۹ نفر
تعداد کل اخبار : ۸۴۱,۲۲۳ مورد