یک گرم طلای 18 عیار : ۱۱۶,۶۳۰ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۰۲,۰۰۰ تومان
دلار: ۳,۷۶۳ تومان
یورو: ۴,۰۶۱ تومان

اشتراک خبر نامه

کد خبر: 968851
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۰

بررسی صحت و سقم جاسوسی دختر رئیس قوه قضائیه برای انگلیس

سرویس سیاسی بی‌باک: بدنبال انتشار گسترده و مکرر خبری جاسوسی دختر رئیس دستگاه قضا برای دولت استعماری انگلیس، خبرنگار ما در این زمینه به بررسی صحت و سقم این موضوع پرداخت تا اگر چنین موضوعی صحت داشته باشد، با درخواست صریح از مسئولان امنیتی و قضائی کشور، به محاکمه و مجازات وی پرداخته شود.

به گزارش بی‌باک، این روزها برخی رسانه‌های مجازی و کانال‌های تلگرامی بصورت گسترده و مکرر خبری را مبنی بر جاسوسی دختر رئیس قوه قضائبه برای استعمار پیر انگلیس منتشر می‌کنند.

در همین راستا یک منبع آگاه به خبرنگار بی‌باک گفت: در این موضوع باید از نقش مفسدان اقتصادی و امنیتی و اخلاقی در بند دستگاه قضا پرده برداشت و این نوع تلاش‌ها کاملا بیهوده است.

وی گفت: اگر همه فرزندان مسئولان نظام گرفتار فساد شوند، نظام جمهوری اسلامی با تک تک آنها برخورد خواهد کرد کما اینکه با برخی از فرزندان  آقای هاشمی برخورد کرد و به زندان انداخت و در مقابل محسن هاشمی بعنوان فرزند دیگر آقای هاشمی را بخاطر عدم سوء سابقه مورد تائید قرار داد تا امروزه در شورای شهر تهران به مردم خدمت کند.

این منبع آگاه افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی آنقدر مقتدر است که پرونده هر فردی در هر سطحی که علیه نظام فعالیت کند را بدور از ملاحظات اصل و نسب و ارتباطات و جایگاهش، در دستور کار قرار دهد و از هیچ کدام از منسوبان آن فرد لحظه‌ای ترس به خود را نخواهیم داد.

وی خاطر نشان کرد: اما در این موضوع مطرح شده تا کنون حتی یک سند جزئی از سوی هیچ یک از نهادها و سازمان‌های امنیتی کشف نشده است و تنها منبع چنین مباحثی برخی رسانه‌های معلوم الحال است که نطفه آنها بر دروغ بسته شده است و قطعا اگر چنین موضوعی صحت داشت، مسئولان نظام با شدت بیشتر با آن برخورد می‌کردند.

گفتنی است؛ این رسانه‌ها و کانال‌ها که خود جیره روزانه‌شان را از رژیم‌های خبیثی چون آمریکا، انگلیس و اسرائیل دریافت می‌کنند، از نفرت مردم ایران نسبت به دولت خبیث انگلیس استفاده کرده و کسانی را که در مبارزه با این دولتهای خبیث پیشگام بودند را متهم به همراهی با این استعمارگر پیر کردند.

در صدر این لجن پراکنی کانال تلگرامی «آمد نیوز» که جیره روزانه‌اش از همین دولتهای خبیث تزریق می‌شود، همچون اغلب محتویات دیگرش که بدون سند و مدرک است، اتهام جاسوسی دختر رئیس دستگاه قضا را بصورت مکرر و گسترده و بدون ارائه حتی یک سند جزئی منتشر می‌کند و انتظار دارد مردم متوجه نشوند که این کانال برای تبرئه کدام آقازاده فاسد و مفسدان اقتصادی، امنیتی و اخلاقی در بند دستگاه قضا، دست به چنین سناریوهای می‌زند.

آقازده‌های فاسدی که در فتنه 88 با دشمنان نظام و انقلاب همراهی کردند و موجبات سختی و مشقت مردم ایران را فراهم کردند و دستگاه قضا با قاطعیت با آنها و سایر مفسدان امنیتی و اقتصادی برخورد کرد، حالا با کد دادن به این کانال‌های ضدانقلاب و مخالف امنیت و آرامش مردم ایران، سعی دارند به نوعی خود را تبرئه کنند و جرم خود را طبیعی جلوه دهند.

اما مردم در سال‌های اخیر طعم شیرین مبارزه با فسادهای امنیتی و اقتصادی را تا حدی چشیده‌اند و چنین سیاه‌نمایی‌هایی تنها دست و پازد‌ن‌های بیهوده یک فرد غرق شده در وسط اقیانوس ملت ایران است.

در همین راستا حجت الاسلام والمسلمین علوی وزیر اطلاعات نیز گفت: هیچ‌گونه اثری از اقداماتی که حتی ظن جاسوسی در مورد آن وجود داشته باشد درباره هیچ‌یک از اعضای خانواده آیت‌الله آملی ‌لاریجانی رئیس قوه قضاییه مشاهده نشده است. 

به گزارش بی‌باک به نقل از کانال تلگرامی وزیر اطلاعات، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی گفت: یگانه مرجع حرفه‌ای تشخیص اقدامات جاسوسی در کشور، معاونت ضدجاسوسی وزارت اطلاعات است که این معاونت نیز هیچ‌گونه اثری از اقداماتی که حتی ظن جاسوسی در مورد آن وجود داشته باشد درباره هیچ‌یک از اعضای خانواده آیت‌الله آملی ‌لاریجانی رئیس قوه قضاییه مشاهده نکرده است.

وی گفت آنچه در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در این زمینه منتشر شده، صرفاً تهمت بوده و با هدف وارد آوردن آسیب به اعتماد مردم نسبت به مسئولان ارشد نظام مقدس جمهوری اسلامی طرح شده است.


وی درباره برخی شایعات پیرامون دستور رئیس‌جمهوری برای رسیدگی به موضوع مورد ادعای برخی کانال‌های تلگرامی مبنی‌بر اتهام جاسوسی یکی از بستگان رئیس دستگاه قضایی خاطرنشان کرد: این مطلب از اساس دروغ بوده و طبعا تمام ادعاهای پیرامون آن نیز دروغ و ناشی از خیال‌پردازی‌های طراحان چنین شایعاتی است.

تعداد نظرات: 4
منتشر نشده: 4

ارسال نظر

کد امنیتی
کد جدید

نظر:

آمار و اطلاعات :
حاضرین آنلاین : ۳,۹۸۶ نفر
تعداد کل اخبار : ۸۴۱,۲۳۰ مورد