یک گرم طلای 18 عیار : ۱۱۶,۶۳۰ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۰۲,۰۰۰ تومان
دلار: ۳,۷۶۳ تومان
یورو: ۴,۰۶۱ تومان

اشتراک خبر نامه

کد خبر: 893213
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۱۸:۲۲

افشاگری رئیسی درباره یکی از فسادهای مالی دولت / دولت به یک نفر وام ۳۰۰میلیاردی صفردرصدی داده‌/ وام را در بانک گذاشته و ۱۵میلیارد سود می‌گیرد

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: وام ۳۰۰میلیاردی با سود صفر داده‌اند و فرد دریافت‌کننده همان پول را در بانک گذاشته و ۱۵میلیارد سود گرفته است. 

به گزارش بی‌باک، حجت‌الاسلام  سیدابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری وارد شهرستان بندر ترکمن شد.

رئیسی در بدو ورود به بندر ترکمن با خانواده شهید ناز قلیچی فرماندار فقید بندرترکمن که در فاجعه منا به شهادت رسیده، دیدار کرد و گفت: این شهید افتخاری برای این منطقه بوده، خدا از آل‌سعود نگذرد که چنین جنایتی به بار آورد.

وی افزود: عجیب است که با وجود این همه منابع چرا بیکاران زیادی وجود دارد، این در حالی است که در دیگر کشورها از دریا و منابع طبیعی به بهترین نحو استفاده می‌کنند. هیچ توجیهی ندارد که کارخانه‌ها و شهرک‌های صنعتی تعطیل شوند.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه وام سیصد میلیاردی با سود صفر داده‌اند و فرد دریافت‌کننده همان پول را در بانک گذاشته و پانزده میلیارد سود گرفته، اظهار داشت: اصلاً بحث اصولگرایی و اصلاح‌طلبی مطرح نیست.

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری با طرح این سؤال که "آیا اصلاح‌طلبان از تعطیلی کارخانه‌ها و صنایع راضی‌اند؟" تصریح کرد: باید برای حل مشکلات نگاه جناحی و گروهی را کنار بگذاریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: وظیفه بنده بود که به خانه این شهیده بزرگوار بیایم.

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

ارسال نظر

کد امنیتی
کد جدید

نظر:

آمار و اطلاعات :
حاضرین آنلاین : ۵,۱۳۴ نفر
تعداد کل اخبار : ۸۲۴,۶۱۷ مورد