یک گرم طلای 18 عیار : ۱۱۶,۶۳۰ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۰۲,۰۰۰ تومان
دلار: ۳,۷۶۳ تومان
یورو: ۴,۰۶۱ تومان

اشتراک خبر نامه

کد خبر: 891323
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۲۱:۴۷
خروش حامیان رئیسی در اسلامشهر

۵۰ درصد صنایع کشور خوابیده/۱۷ هزار کارگاه تعطیل شده/نقدینگی سه برابر شده/فاصله طبقاتی بیشتر شده/با کاهش ۱۰ میلیارد دلار قاچاق یک میلیون شغل ایجاد می شود

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: در حال حاضر ۱۱ میلیون جوان آماده ازدواج در کشور هستند که اگر تنها ۲ نفر از کسانی که اختلاس کرده‌اند، پولشان را برگردانند، مشکل ازدواج آن‌ها حل خواهد شد  

به گزارش بی‌باک، ‌حجت‌الاسلام سید‌ابراهیم رئیسی در جمع مردم اسلامشهر‌ اظهار داشت:‌ به برکت خون شهیدان و ایثار ایثارگران، درد مادران و خواهران شهدا و به برکت حضور با بصیرت مردم در همه عرصه‌ها برای ارتقاء کشور به میدان آمده‌ایم.

وی افزود: وجود امنیت و کنار رفتن سایه جنگ به برکت حضور مردم در صحنه است، آنچه که دشمن را از ملت ایران مأیوس  کرده حضور با بصیرت مردم ایران است.

کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری با اشاره به اینکه مردم‌باوری را باید باور داشت، عنوان کرد: کلید حل مشکلات به دست پربرکت جوانان این مملکت است، کلید مشکل کسب و کار در دستان مردم و جوانان برومند و غیور این مرز و بوم است.

‌رئیسی با بیان اینکه مردم به هیچ عنوان تبعیض را نمی‌پذیرند، تصریح کرد: در کشور جوانان نباید دغدغه‌ کار و شغل داشته باشند، مگر وظیفه فراهم کردن تحصیل و مسکن خانواده‌ها طبق قانون اساسی برعهده دولت نیست.

وی با اشاره به دغدغه کشاورزان و روستائیان گفت: اگر مشکلات کشاورزان و روستائیان به درستی مدیریت نشود‌ بار مشکلات بر آن‌ها فشار آورده و اینگونه می‌شود که در حاشیه شهرها باید سکونت کنند، مشکل عمده کشاورزان، کم آبی است؛ اما این همه مشکل نبود، بلکه مشکل عمده، مدیریت آب بود.

کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری بیان کرد: در حال حاضر 11 میلیون جوان آماده ازدواج در کشور هستند که اگر تنها 2 نفر از کسانی که اختلاس کرده‌اند، پولشان را برگردانند، مشکل ازدواج آن‌ها حل خواهد شد.

تکلیف 700 هزار میلیارد نقدینگی کشور در دولت یازدهم چیست؟

‌رئیسی در ادامه با اشاره به اینکه افزایش یارانه دهک‌های پایین جامعه وعده و شعار انتخاباتی نیست اظهار داشت: ما معتقدیم که می‌توان معضل بیکاری و فقر مطلق بسیاری از خانواده‌هایی را که تنها با یارانه امور‌ زندگی خود را می‌گذرانند ‌برطرف کرد، من به خانه‌های بسیاری از این افراد رفته‌ام و فقر و نداری آن‌ها را از نزدیک دیده‌ام، باید به آن‌ها کمک کرد و این وظیفه دولت است.

وی افزود: آیا این اینکه می‌گوئیم دولت نسبت به خانواده‌های فقیر و مستضعف وظیفه دارد، وعده انتخاباتی یا شعار است؟ آیا نباید فاصله طبقاتی کاهش پیدا کند؟ ما می‌گوییم که 700هزار میلیارد نقدینگی کشور کجا رفته است؟ آیا این درست است که این نقدینگی به عنوان تسهیلات تنها به چند نفر داده شود؟ این کار در شأن نظام نیست.

 کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری با بیان اینکه قاچاق کالا عمده دلیل ایجاد رکود و بیکاری در کشور است گفت: حرف ما این است که از محل درآمدهای قاچاق و تنها با کاهش 10 میلیارد دلار کالای قاچاق می‌توان یک میلیون شغل در کشور ایجاد کرد؛ ما معتقدیم که با کمک اصناف، تولیدکنندگان و مسئولان و صاحبان شرکت های تولیدی می‌توان جلوی قاچاق کالا را گرفت.

 قانون به صراحت ایجاد 200 مسکن روستایی را اعلام می‌کند

‌رئیسی بیان کرد: بسیاری از کاسبان و فعالان اقتصادی شاهد وضعیت تولید در کشور هستند، امروز 50 درصد ظرفیت صنایع کشور خوابیده است، کارگاه‌ها یکی پس از دیگری در حال تعطیل شدن هستند، مشکل ما کمبود نقدینگی نیست، مشکل کمبود مدیریت نقدینگی است.

وی افزود: ما زمینه‌ها و ظرفیت‌های عظیمی در زمینه‌های مختلف اقتصاد دریا، اقتصاد آی‌تی و ... داریم، معتقدیم تا 400 هزار فرصت شغلی در  فضای مجازی وجود دارد؛ چرا می‌گویید نمی‌شود؟ مگر قانون به صراحت مشخص نکرده است ‌که می‌توان 200 هزار مسکن روستایی ایجاد کرد.

کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری با بیان اینکه معتقدیم اگر برای خانم‌های خانه‌دار و بانوان بیمه‌ و برای دختران  شغل همراه با شأنیت آن‌ها ایجاد شود تا حدود زیادی مشکل بیکاری در کشور رفع خواهد شد، گفت: ‌اعتقاد داریم که کارگران عزیز ما نباید دغدغه بیکاری را حس کنند.

‌رئیسی با بیان اینکه نظام پرداخت یارانه‌ها باید عادلانه باشد تصریح کرد: نظام جذب نیروی  انسانی باید عادلانه باشد، خدا می‌داند در این 38 سال گذشته مشکلی نبوده که به دست ملت ایران حل نشود، فقط نیاز  به مدیریتی است که باید این مشکلات را حل کند، امید همه مستضعفان جهان به ماست؛ اما ‌خودمان گرفتار مشکل هستیم،  ‌پیرو امتی هستیم که می‌گفت ما می‌توانیم، برطرف کردن مشکلات کارگاه‌ها و شرکت‌های تعطیل شده و...  با کمک مردم و تغییر مدیریت امکان‌پذیر است.

وی افزود: نخستین گام با تغییر در 29 اردیبهشت انجام خواهد شد، بچه‌های ما  آموخته‌اند که منتظر چه کسی  باشند، این بیگانه‌ها مشکل چه کشوری را حل کرده‌اند، که ما باید منتظر آن‌ها باشیم، در ایجاد شغل، مسکن، ازدواج ، رفع مشکلات اجتماعی،  مرزهای قومی، قبیله‌ای، سیاسی  و گروهی را نمی‌شناسیم، ما معتقدیم همه مردم ایران شهروند درجه یک هستند.

کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری گفت: مردم ما بعد از 30 سال همچنان به  فلسطین و لبنان  کمک می کنند؛ چرا  نباید مشکلات  جوانان را حل کنیم ، به کمک امام هشتم (ع) که همسایه  همه  مردم  ایران است  مشکلات حل می‌شود، من  بارها اعلام کرده‌ام  که من به عنوان یک طلبه رقیب  این دولت نیستم ، رقیب این دولت عملکرد 4 ساله آن است، من رقیب بیکاری  و مشکلات  مردم هستم که ان‌شاء‌اللّه بتوان مشکل حاشیه‌شینی را حل  کرد،  چرا مردم را می‌ترسانید؟

 رئیسی در پایان با بیان اینکه تغییر دولت به نفع مردم در راه است اظهار داشت: دولت مستقر 2 راه بیشتر ندارد؛ نخست اینکه ‌به وعده‌ها  و طرح‌هایی که  نیمه‌کاره است رجوع کند و مردم را به  حل وعده‌های نیمه ‌کارهاش ‌ارجاع دهد و دوم اینکه مردم را نترسانند،  وقتی که دولت عملکردی از خود ندارد به مردم‌هراسی روی می‌آورد، به امید خدا و با حمایت نخبگان،  جوانان، علما و همه خواهران و برادران،  به زودی تغییر دولت به نفع مردم در راه است.

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

ارسال نظر

کد امنیتی
کد جدید

نظر:

آمار و اطلاعات :
حاضرین آنلاین : ۵,۱۲۹ نفر
تعداد کل اخبار : ۸۲۴,۶۱۸ مورد