یک گرم طلای 18 عیار : ۱۱۶,۶۳۰ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۰۲,۰۰۰ تومان
دلار: ۳,۷۶۳ تومان
یورو: ۴,۰۶۱ تومان

اشتراک خبر نامه

کد خبر: 891305
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۲۱:۰۷

جدیدترین نظرسنجی یک نهاد معتبر / سقوط روحانی شدت گرفت / ندای وطن برای خداحافظی با دولت شعار

سرویس سیاسی بی‌باک: بر اساس نظرسنجی یک نهاد معتبر که در همه انتخاباتها دقیقترین نظرسنجی‌ها را مطرح کرده است، سقوط آرای حسن روحانی شدت زیادی گرفته است تا جایی که هم اکنون به زیر 30 درصد آمار شرکت کنندگان در انتخابات رسیده است.

به گزارش بی‌باک، بر اساس جدیدترین نظرسنجی یک نهاد معتبر داخلی، در یک ماه گذشته بیشترین رشد آرای مردمی را حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی داشته است و بیشترین ریزش آرا نیز متعلق به حسن روحانی بوده است.

حسن روحانی دیگر این روزها خواب پیروزی در مرحله انتخابات را به فراموشی سپرده است، به قطعیت رسیده که در بهترین صورت تنها خواهد توانست بعنوان نفر دوم به دور دبعدی انتخابات راه یابد.

حسن روحانی بعنوان رئیس دولت دفن کننده پیشرفت‌های هسته‌ای کشور، میزان آرایش از 40 به زیر 30 درصد رسیده است و هر چه که به انتخابات نزدیکتر می‌شویم او عصبی‌تر و تندخوتر از گذشته دست و پا می‌زند و به تخریب رقیب اخلاقمدارش می‌پردازد. از همین رو به هر میزان که عدم تدبیر دولت و عیان شدن پوشالی بودن وعده‌هایشان، آنها را از چشم مردم انداخته است، در مقابل اخلاقمداری رئیسی و قاطعیت وی در مقابل مفسدین، او را به چهره محبوبی در بین مردم تبدیل کرده است.

 حال به نظر می‌رسد با شناخت تدریجی مردم به رئیسی و رشد چشمگیری که آرای وی داشته است، اگر این روند به همین روال پیش رود، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در همان مرحله اول رئیس دولت شعار را با حمایت قاطع مردم، فیتیله پیچ خواهد کرد.

البته گزارشات خبرنگار بی‌باک بر این است، حامیان حسن روحانی که دست خالی روحانی را برای قانع کردن مرد، بیش از دیگران حس کرده اند، سناریوی خطرناکی را در روزهای آتی برای بر هم زدن اخلاق در انتخابات طراحی کرده اند.

تعداد نظرات: 1
منتشر نشده: 1

ارسال نظر

کد امنیتی
کد جدید

نظر:

آمار و اطلاعات :
حاضرین آنلاین : ۵,۳۳۴ نفر
تعداد کل اخبار : ۸۲۴,۶۷۲ مورد