یک گرم طلای 18 عیار : ۱۱۶,۶۳۰ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۰۲,۰۰۰ تومان
دلار: ۳,۷۶۳ تومان
یورو: ۴,۰۶۱ تومان

اشتراک خبر نامه

کد خبر: 878628
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ۲۰:۲۰
بررسی وضعیت روانی دولت یازدهم از نگاه روانشناسان؛

صاحب کلید، درب آزادی را قفل کرد و رفت که بخوابد / در ادامه: روحانی میکروفن مجری برنامه را پرتاب کرد

سرویس سیاسی بی‌باک: طنز روزگار این است که حسن روحانی بعد از تکذیب عجیب وعده 100 روزه، حالا مدعی شده که  معتقد به آزادترین شیوه مناظره‌ها هستم که همه حرفهایشان را بزنند!
به گزارش بی‌باک، حسن روحانی عصر پنجشنبه در جریان دیدار با نخبگان فارس گفت: رقابت و انتقاد خوب است و حتی معتقدم که مخالفان هم باید حضور داشته باشند و حرفشان رابزنند.
 وی با اشاره به اینکه دروغ کاری شایسته نیست، افزود: انسان با شخصیت دروغ نمی گوید.
 وی در ادامه گفت: حامی هر شیوه ای در مناظرات هستم که مردم بهتر انتخاب کنند! ... من طرفدار آزادترین شیوه مناظره ها هستم که مردم بتوانند بهتر انتخاب کنند!
روحانی در حالی ادعای طرفدار مناظرات ازاد است که وزارت کشور دولت روحانی با پخش زنده مناظرات مخالفت کرده است.
البته سابقا برخی کارشناسان روانشناس در گفتگو با خبرنگار بی‌باک ابراز نگرانی کرده بودند که اگر روحانی در مناظرات نتواند از پس گفتگو با رقبایش بر بیاید، احتمال دارد الفاظی را که قبلا خطاب به رسانه ها و منتقدانش مطرح کرده است، اینبار نثار کاندیدای ریاست جمهوری کند و مردم را بیاد مناظرات آمریکا بیندازد.
روانشناس دیگری در گفتگو با بی‌باک گفت: وقتی وزیر دولت روحانی از لحاظ روانی در حدی است که تحمل یه سئوال خبرنگار را ندارد و میکروفن را از خبرنگار زن می‌گیرد و آنگونه پرخاشگری می‌کند _ در حالیکه در فرهنگ ایرانی همواره مردان به زنان حرمت و احترام خاصی قائلند _  در مناظرات انتخاباتی احتمال بسیار دارد که روحانی در پاسخ به سئوالات انتقادی مجریان و کاندیداها، میکرفن مجری برنامه را بردارد و پرتاب کند چون طبق سنوات قبل مجری اینجا دیگر زن نیست که نیاز به حرمت قائل شدن باشد از همین رو روحانی محدودیت وزیرش را ندارد!
به هر حال با نفوذ نیروهای روحانی در رسانه ملی، مدتهاست که رسانه ملی به سخنگوی دولت تبدیل شده است و تمامی خطراتی که از طریق آزادی فضای رسانه‌ای، روحانی را تهدید می‌کند، یکی یکی قلع و قمع می‌شوند که در آخرین مورد، مخالفت وزارت کشور دولت روحانی با پخش زنده مناظرات است.
با این اوصاف بعد از قفل شدن چرخ زندگی مردم، چرخ هسته‌ای و علم و دانش حالا کلید روحانی در آخرین قدرت نمایی خود، درب آزادی بیان و مناظرات تعیین کننده را قفل کرد و با خیال راحت رفت که بخوابد.
تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

ارسال نظر

کد امنیتی
کد جدید

نظر:

آمار و اطلاعات :
حاضرین آنلاین : ۴,۸۶۹ نفر
تعداد کل اخبار : ۸۲۵,۱۷۹ مورد