یک گرم طلای 18 عیار : ۱۱۶,۶۳۰ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۰۲,۰۰۰ تومان
دلار: ۳,۷۶۳ تومان
یورو: ۴,۰۶۱ تومان

اشتراک خبر نامه

کد خبر: 877754
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ۱۳:۳۰

انگار دولت و حامیانش در دوران قبل از اختراع فیلم و صوت به سر می‌برند/ راز تکذیبه‌های دروغ مدعیان اخلاق

سرویس سیاسی بی‌باک: محمود صادقی نماینده اصلاح طلب حامی دولت علی رغم موجود بودن فایل صوتی‌اش به سبک حسن روحانی گفتار خود را تکذیب کرد!

به گزارش بی‌باک، به نظر می آید حسن روحانی و حامیانش که سعی دارند خود را به روز و حامی شبکه‌های اجتماعی نشان دهند، هنوز به تکنولوژی چند دهه پیش باور پیدا نکرده اند از همین رو دائما مسائل بدیهی را منکر می شوند.

 دولت حسن روحانی بیش از آنکه برای مردم و کشور اقدامی انجام دهد، به درس اخلاق گذاشتن برای مردم و نخبگان اقدام کرده است و هر کجا مردم یا نخبگان به سیاستها و کم کاریهای دولت انتقادی وارد کرده اند، با نوازش فحاشی دولت روبرو شده اند.

اما نکته عجیب اینکه حسن روحانی و حامیانش که بسیار سعی دارند خود را به روز و حامی ابزارهای ارتباطی نوین جلوه دهند، هنوز به مقوله هایی چون فیلم و صوت و کارکرد آنها پی نبرده اند از همین رو براحتی وعده های انتخاباتی خود را بویژه مساله 100 روزه را منکر می شود در حالیکه مردم فیلم آن یاام را تماشا می کنند و در تکذیب روحانی حیرت زده می مانند.

محمود صادقی نماینده اصلاح طلب حامی دولت هم در اقدامی عجیب مصاحبه خود با خبرگزاری تسنیم را منکر می شود  حتی به این خبرگزاری تکذیبیه ارسال می کند اما این خبرگزاری هم با آسودگی خاطر فایل صوتی وی را منتشر می کند و تنها شرمندگی برای مردم باقی می ماند که آیا کسانی که براحتی گفتار خود را تکذیب می کنند تا چه حد قابل اعتماد برای ادامه مسئولیت هستند؟

حال سئوال این است، اگر یه اصولگرا اینگونه بی‌صداقتی به خرج می‌داد، این جماعت مدعی اخلاق و تدبیر چه شانتاژی براه می‌انداختند؟

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

ارسال نظر

کد امنیتی
کد جدید

نظر:

آمار و اطلاعات :
حاضرین آنلاین : ۴,۸۷۷ نفر
تعداد کل اخبار : ۸۲۵,۱۸۰ مورد