یک گرم طلای 18 عیار : ۱۱۶,۶۳۰ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۰۲,۰۰۰ تومان
دلار: ۳,۷۶۳ تومان
یورو: ۴,۰۶۱ تومان

اشتراک خبر نامه

کد خبر: 874867
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ۱۹:۲۸

جلیلی و بذرپاش به نفع جریان انقلاب از کاندیداتوری انصراف دادند

به گزارش بی‌باک، مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس نهم، عصر امروز(شنبه، 26 فروردین) ضمن حضور در ستاد انتخابات کشور، از کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری انصرف داد.

مهرداد بذرپاش نماینده سابق تهران در مجلس در همین باره گفت: به نفع نیروهای انقلاب کناره گیری میکنم و برنامه هایم را در اختیار آنها قرار می دهم.

بذرپاش تاکید کرد: از اینکه از بنده دعوت کردند و در نشست های مختلف به من رای دادند سپاسگذارم. کشور ما امروز نیاز به تغییر دارد، ادامه وضع موجود تقریبا در حوزه اجرایی برای هیچ کس قابل قبول نیست.

وی افزود: خود دولتمردان هم به تغییر رسیدند و همه ایمان دارند که باید شرایط کشور تغییر کند، شرایط اقتصادی کشور بگونه ای شده است که روز به روز بر خیل بیکاران افزوده می شود. امروز مردم نجات طلب می کنند نجات مردم از بسیاری از بی تدبیری ها، نجات تولید کنندگان از واردات بی رویه و نجات جوانان از بسیاری از کاستی ها.

نماینده سابق تهران در مجلس تصریح کرد: وقتی دیدم بسیاری از دوستان جریان انقلاب ثبت نام کردند، امروز من در وزارت کشور و با مشورتی که با دوستان داشتیم، تصمیم گرفتیم که کمک کنیم به سایر کاندیدای جریان انقلاب برنامه هایی که اتخاذ کردم را تقدیم دوستان جریان انقلاب می کنم و ثبت نام نمی کنم.

لازم به ذکر است، قبل از این نیز علی‌رغم تشدید اصرار و دعوت‌ها از سعید جلیلی برای حضور در وزارت کشور و ثبت‌نام برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری، وی اعلام کرد که کاندیدای انتخابات نخواهد شد.

تعداد نظرات: 1
منتشر نشده: 1

ارسال نظر

کد امنیتی
کد جدید

نظر:

آمار و اطلاعات :
حاضرین آنلاین : ۴,۸۶۲ نفر
تعداد کل اخبار : ۸۲۵,۱۷۹ مورد