یک گرم طلای 18 عیار : ۱۱۶,۶۳۰ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۰۲,۰۰۰ تومان
دلار: ۳,۷۶۳ تومان
یورو: ۴,۰۶۱ تومان

اشتراک خبر نامه

کد خبر: 874825
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ۱۸:۳۳

دستور انتخاباتی مرحوم هاشمی از عالم برزخ / به داد صاحب رای سه درصدی برسید!

برادر مرحوم هاشمی رفسنجانی گفت که به توصیه برادر مرحومش در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم کاندیدا شده است!

به گزارش بی‌باک، اساسا هاشمی‌ها به ذکر خاطره و دستور گرفتن از درگذشتگان اشتیاق خاصی دارند. بنابر ادعای محمد هاشمی او از مرحوم هاشمی استشاره برای حضور در انتخابات می‌گیرد و آن مرحوم هم به ظن برخی‌ها تاکید می‌کند که اسم بنویس و شاید در ادامه گفته باشد؛ به داد دولت یازدهم برس که اینبار هیچ کس نیست رای سه درصدی روحانی را به 50 درصد برساند! شما که خوب میدانی برادر که این دولت 100 روزه که هیچ، چهار ساله هم به نتونست برای مردم کاری بکند.

فقط امیدواریم که واسطه این ارتباط با عالم برزخ مهدی هاشمی نباشد.

اما ای کاش شخص مرحوم هاشمی زنده بود و پاسخگوی تعریف و تمجیدهایش از این دولت بود. دولتی که به اعتقاد کارشناسان راه حیات اقتصادی کشور را همچون قلب هسته‌ای با بتن مسدود کرده است و رئیس جمهور بعدی هر که باشد با این همه خرابکاری و ویرانه‌ اهدایی چه رنجی باید بکشد.

به گزارش خبرنگار بی‌باک مستقر در ستاد انتخابات کشور، محمد هاشمی‌رفسنجانی برادر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری با حضور در جمع خبرنگاران گفت: ضرورت‌هایی بود که دواطلب شوم از جمله توصیه مرحوم هاشمی و همچنین با عنایت به صحنه رقابت لازم است بیشتر از یک نفر در صحنه حضور داشته باشد. باتوجه به آرمان و اندیشه‌های مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بر آن شدم در حد توانم آرمان‌های ایشان را پیگیری کنم.

وی افزود: حضورم در انتخابات حاصل تصمیم جمعی بود و درباره کنار کشیدن به نفع روحانی زود است، حرفی بزنم. معلوم نیست رقابت چگونه باشد به من تکلیف شده حضور داشته باشم و برای حضورم مشورت هم کردم.

داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: صداوسیما باید در عرصه انتخابات، ملی عمل کند و به چپ و راست کاری نداشته باشد. خوشبختانه برنامه ششم که اخیراً به تصویب رسیده اولیت‌ها را مشخص کرده و کشور بر آن اساس اداره می‌شود و من هم بر آن اساس کشور را اداره خواهم کرد.

هاشمی رفسنجانی ادامه داد: در زمانی که رئیس این سازمان بودم خدمت امام رسیدم که ایشان فرمودند: اگر کسی گرایش سیاسی خود را در صداوسیما اعمال کند، اشکال دارد؛ افرادی که در صداوسیما هستند باید اندیشه خود را زیر پا بگذارند و کشور را بدون گرایش اداره کنند.

وی درباره حضور احمدی نژاد در انتخابات گفت: حضور احمدی‌نژاد به رهبری مرتبط است و بنده درباره حضور ایشان نمی‌توانم اظهار نظر کنم.

تعداد نظرات: 2
منتشر نشده: 2

ارسال نظر

کد امنیتی
کد جدید

نظر:

آمار و اطلاعات :
حاضرین آنلاین : ۴,۸۵۳ نفر
تعداد کل اخبار : ۸۲۵,۱۸۰ مورد