یک گرم طلای 18 عیار : ۱۱۶,۶۳۰ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۰۲,۰۰۰ تومان
دلار: ۳,۷۶۳ تومان
یورو: ۴,۰۶۱ تومان

اشتراک خبر نامه

کد خبر: 874677
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ۱۵:۲۶
طنز تلخ روزگار ما،

چقد آدم ذلیل باشه که به برجام و مامانش حسودی کنه! / اصلا مادر و هووی برجام جمعیا تقدیم به عاشقانش

سرویس سیاسی بی‌باک:  آقای حسن روحانی دیروز هم مثل همیشه سعی کرد، بجای پاسخگویی به سئوالات خبرنگاران و نیازهای مردم، یکطرفه شعرسرایی کند و به استعاره و تشبیه هم متوسل شود تا بگوید من آدم لطیفی هستم و وچند تا از وزرام سرخود به مردم و خبرنگاران فحاشی کردن و الا من ته خلافم اینه که به منتقدا بگم، بی‌شناسنامه، کاسب تحریم، بی‌سواد و ...

به گزارش بی‌باک، حسن روحانی دیروز درباره برجام گفت: «هووهایی که بارها به قصد کشتن این فرزند، یعنی برجام تصمیم گرفته بودند نمی‌توانند سرپرست خوبی برای آن باشند بلکه همان‌هایی که تمام تلاش شبانه‌روزی خود را برای این توافق کردند باید مسیر را تا آخر ادامه دهند»!

فقط یه سئوال به ذهن مردم خطور کرده و اون اینکه؛ مگه داریم کسی که اینقدر به قول رئیس جمهور محترم بی‌عقل وم بی‌حافظه باشه که زشتیهای برجام و خسارتهای آشکار امروزش را نبیند و به مادر این کودک زشت و معیوب الخلقه حسودی کنه؟!

من جای رئیس جمهور بودم به همه اونایی که به مامان برجام حسودی میکنن یه فحش آبدار از اونایی که وزیر بهداشتش به فرماندار همین دولت داد، عنایت می‌فرمودم.

واقعا خاک بر سرتون که شدین هووی برجام، هر چی اقای روحانی تو سرتون بکوبه حقتونه. خاک بر سرا آدم به یه چیزی که حداقل زیبایی و محبوبیت را داشته باشه حسودی میکنه نه به مامان برجام ناقص الخلقه و زشتترین قرارداد معاصر کشور.

من از جانب همه عذرخواهی می‌کنم و تضمین میدم که برجام و مامانش و همه هووهایش در کمال امنیت و آرامش نزد عاشقان و صاحبنش برای ثبت در تاریخ بماند. 

تعداد نظرات: 1
منتشر نشده: 1

ارسال نظر

کد امنیتی
کد جدید

نظر:

آمار و اطلاعات :
حاضرین آنلاین : ۴,۸۶۶ نفر
تعداد کل اخبار : ۸۲۵,۱۸۰ مورد