یک گرم طلای 18 عیار : ۱۱۶,۶۳۰ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۰۲,۰۰۰ تومان
دلار: ۳,۷۶۳ تومان
یورو: ۴,۰۶۱ تومان

اشتراک خبر نامه

کد خبر: 873731
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ۱۴:۵۱
دسته: دیدگاه
پرینت
ایمیل
دکتر وحید یامین پور

چقدر پیشگو و نوستر آداموس!

بسیاری از پیروزی احمدی نژاد در انتخابات ۱۳۸۴ می گفتند او روزی مقابل رهبری می ایستد!

در مملکت ما چقدر پیشگو و نوسترآداموس هست؟!

هرقدر پیشتر می آمدیم این پیشگویی ها کینه توزانه تر می شد. حتی گروهی در سال ۸۸ خودشان ضد ولایت شدند که اثبات کنند احمدی نژاد ضد ولایت است!

من نام این پیشگویی ها را "پیشگویی های تحقق یابنده" می گذارم. در واقع اینها پیشگویی نیست بلکه نقشه و طراحی است. مثلا اگر کسی نامه بی سلام و تحیت می نویسد و رهبری را از فتنه می ترساند، فتنه را پیشگویی نمی کند، بلکه فتنه را خلق می کند.

حالا آنهایی که در برابر هتک حیثیت و حرمت نظام و انقلاب دم برنیاوردند و استنصار رهبری را با سکوت و چند پهلویی پاسخ دادند، امروز هلهله می کنند که دیدید ما بهتر از احمدی نژاد بودیم؟!

همانطور که حب احمدی نژاد بسیاری را کور و کر کرده، "بغض" او هم جماعتی را کور و کر کرده است. اینها سالهاست منتظر تحقق پیشگویی های تحقق یابنده ی خود هستند؛ نه برای انتقام از احمدی نژاد که برای انتقام از رهبری.

آیا این مدعیان شناخت و بصیرت شان بیش از رهبر معظم انقلاب است؟! خیر. ولی مواجه ی رهبری از جنس دیگری است. او به انتظار سقوط دیگران نیست؛ آنچنانکه شش ماه پیش هم از باب "النصیحه للمومن" و دلسوزی برای برادر مومن، احمدی نژاد را از حضور در انتخابات نهی کرد تا کمتر ضرر کند.

حالا می ماند که احمدی نژاد در مسیر ظن ناصح دلسوزش قدم بر دارد یا آنچنان که تا به حال کرده، در زمین مین گذاری شده ی پیشگویی های تحقق یابنده!

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

ارسال نظر

کد امنیتی
کد جدید

نظر:

آمار و اطلاعات :
حاضرین آنلاین : ۴,۸۷۲ نفر
تعداد کل اخبار : ۸۲۵,۱۷۹ مورد