یک گرم طلای 18 عیار : ۱۱۶,۶۳۰ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۰۲,۰۰۰ تومان
دلار: ۳,۷۶۳ تومان
یورو: ۴,۰۶۱ تومان

اشتراک خبر نامه

کد خبر: 858789
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۲۲:۲۲

«جمنا» بدون تائید بزرگان دینی تنها یک گعده و طنز دورهمی است

سرویس سیاسی بی‌باک: این روزها برخی رسانه‌ها و شخصیت‌های اصولگرا درصددند تا از تصمیمات «جمنا» در حد یک کتاب مقدس بسازند اما در این میان چند نکته قابل ذکر است:

1- بی‌شک نیروهای اصیل انقلاب خواهان اتحاد و اجماع اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری هستند اما نه به هر قیمت و سبک و سیاقی که خروجی پیروزش، همانی را رقم بزند که دولت فعلی خلق کرد. به یقیین تنها اجماع بر کاندیدای اصلح مورد قبول نیروهای انقلاب و ملت شریف ایران واقع خواهد شد نه اینکه به نام وحدت عده‌ای درصدد سهم خواهی و لابی‌گری برای دوران پس از انتخابات باشند.

2- «جمنا» تنها زمانی برای مردم و نیروهای انقلاب مشروعیت دارد که تمامی روند و مکانیزم آن مورد تائید بزرگانی چون حضرت علامه مصباح یزدی قرار گیرد و این بزرگواران به نوعی از مردم بخواهند که به تصمیمات این گروه اهتمام بورزند. در غیر اینصورت اگر آنرا در حد گعده جماعت دور منقل بی‌اعتبار ندانیم، به هیچ وجه نمره بالاتری از یک طنز دورهمی از نوع سیاسی و بدون نقش آفرینی و اجرای جذاب و مثبت مهران مدیری، نخواهد داشت. زیرا بس واضح و روشن است که مسلمانان از صدر تاریخ تا کنون هرگاه از بزرگان دینی جدا شدند، جریان انحرافی شکل گرفت.

3- متاسفانه برخی اصولگرایان صرفا در فتنه ایادی استکبار در سال 88 همچنان گیر کرده‌اند و از فتنه نفوذیان در جریان اصولگرایی غافل شده‌اند. فتنه‌ای که در سال 92 اصولگرایان را گرفتار انشقاق کرد و عده‌ای نفوذی در جریان اصولگرایی، مانع اجماع بر سر کاندیدای اصلح شدند و نهایتا حسن روحانی با ضعیفترین رای تاریخ انقلاب به کرسی ریاست جمهوری رسید و نتیجه همان شد که این روزها در وضعیت هسته‌ای، اقتصادی، فرهنگی، سیاست داخلی و خارجی می‌بینیم. بنابراین اصولگرایان باید هوشیار باشند و قبل از پرداختن به کاندیدای اصلح، تکلیف نفوذیان را مشخص کنند.

تعداد نظرات: 1
منتشر نشده: 1

ارسال نظر

کد امنیتی
کد جدید

نظر:

آمار و اطلاعات :
حاضرین آنلاین : ۴,۸۷۳ نفر
تعداد کل اخبار : ۸۳۹,۱۲۹ مورد