یک گرم طلای 18 عیار : ۱۱۶,۶۳۰ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۰۲,۰۰۰ تومان
دلار: ۳,۷۶۳ تومان
یورو: ۴,۰۶۱ تومان

اشتراک خبر نامه

کد خبر: 858099
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۲۸
قالیباف:

دلیلی ندارد که مردم از شهرداری ناراحت باشند


 شهردار تهران گفت: هیچ دلیلی ندارد که مردم از شهرداری ناراحت باشند، چرا که شهرداری در حوزه های مختلف به مردم خدمت می کند.

به گزارش بی‌باک، محمدباقر قالیباف در دومین جشنواره هویت سازمانی که امروز (دوشنبه) در فرهنگسرای بهمن برگزار شد، اظهار داشت: هویت سازمانی یکی از موضوعات مهم برای همه مجموعه ها است و مجموعه ای همچون شهرداری تهران قبل از اینکه یک مجموعه خدماتی باشد، یک نهاد اجتماعی است که می تواند در ابعاد مختلف شئونات زندگی مردم ایفای نقش و اثرگذاری داشته باشد و از این رو هویت سازمانی در نهادی مثل شهرداری دارای دو بعد است که یک بخش حاصل نگاه ما به درون شهرداری و دیگری مربوط به بیرون از شهرداری تهران است.
 
وی ادامه داد: باید به سه هویت شهرداری، شهر و شهروندان توجه داشته باشیم، هویت سازمانی ما دقت در تنظیم درون و بیرون سازمان است و اگر قرار باشد هر تحولی در شهر اتفاق بیافتد، آن تحول ابتدا باید درون نهاد شهرداری رخ دهد، در این شرایط قادر هستیم شهر را تحت تاثیر خودمان قرار دهیم.
 
قالیباف گفت: بدون شک این هویت شامل ارزش ها، باورها و فرهنگی حاکم بر سازمان است. آن هم در مجموعه ای مثل شهرداری تهران که می تواند درب خانه یکایک مردم را بزند و با آن ها گفتگو کند.
 
شهردار تهران اضافه کرد: فعالیت در مقیاس یکایک افراد مهم بوده و از سوی دیگر ما هر روز با جمعیت میلیونی در مترو، میادین میوه و تره بار، سالن های ورزشی، پارک ها، پیاده روها و غیره مواجه هستیم و می توانیم با آن ها ارتباط داشته باشیم.

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

ارسال نظر

کد امنیتی
کد جدید

نظر:

آمار و اطلاعات :
حاضرین آنلاین : ۴,۴۹۷ نفر
تعداد کل اخبار : ۸۴۰,۶۴۲ مورد