یک گرم طلای 18 عیار : ۱۱۶,۶۳۰ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۰۲,۰۰۰ تومان
دلار: ۳,۷۶۳ تومان
یورو: ۴,۰۶۱ تومان

اشتراک خبر نامه

کد خبر: 856932
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۴:۰۲

کاندیدای مدنظر علامه مصباح در انتخابات ریاست جمهوری / روحانی قطعا رای نخواهد آورد

سرویس سیاسی بی‌باک:  یک منبع نزدیک به حضرت علامه مصباح یزدی شاخص کاندیدای مدنظر ایشان در انتخابات ریاست جمهوری را  اعلام کرد.

به گزارش بی‌باک، در پی درخواست‌ آحاد مختلف و نیروهای دلسوز نظام و ملت بویژه محرومان و مستضعفان جامعه، به منظور تعیین حضرت علامه مصباح یزدی پیرامون مصداق کاندیدای مد نظر خود، یک منبع آگاه نزدیک به معظم له در گفتگو با خبرنگار بی‌باک گفت: آیت الله مصباح یزدی در انتخابات پیش رو تنها از کاندیدای حمایت خواهد کرد که ضمن مقبولیت بین مردم، به آرمانهای نظام و انقلاب نیز وفادار باشد.

وی افزود: برای ایشان گروه و تشکلات سنتی و جدیدی چون جمنا و غیره اهمیتی ندارد بلکه ایشان تنها معیار را شاخصهای مقام معظم رهبری و دین مبین اسلام می‌دانند و به هیچ وجه زیر بار مصادیق غیر اصلح نخواهند رفت.

این منبع آگاه در ادامه گفت: به نظر من افرادی چون آیت الله رئیسی که ضمن دارا بودن اصول و ارزشهای اخلاقی، کارنامه درخشانی در عرصه مدیریتهای کلان کشوری داشته اند، در صورت کاندیداتوری همگان بر اصلح بودن وی اجماع خواهند داشت و از او حمایت خواهند کرد و الا آدمهایی که تا بحال بارها مردم به زبانهای مختلف به آنها گفته اند که ما به شما رغبتی نداریم و نخبگان ارزشی هم آنها را اصلح تشخیص نداده اند، صدبار هم که کاندیدا شوند همین پاسخ را از مردم و نخبگان ارزشی خواهند شنید مگر اینکه تغییرات بنیادی در مشی و مرام خود داده باشند.

وی در پایان افزود: در این انتخابات اگر اصولگرایان منافع شخصیی و گروهی را کنار بگذارند، روحانی بخاطر عملکرد نامطلوب دولتش و کمترین حرکت در راستای منافع ملت و کشور و نظام، حتی اگر رد صلاحیت نشود، ضعیفترین رقیب انتخاباتی سالهای پس از انقلاب برای جریان ارزشی خواهد بود و به هیچ وجه رای نخواهد آورد. از همین رو تنها امید جریان دولت از منصرف کردن کاندیدای اصلی اصولگرایان و تحریک برخی به ظاهر اصولگرایان برای ورود به عرصه انتخابات و انشقاق در جریان اصولگرایی و تقسیم آراست، تا روحانی با همان رای ضعیف هم رئیس جمهور شود. دقیقا همان کاری که در انتخابات گذشته برخی کاندیداهای به ظاهر اصولگرا انجام دادند.

تعداد نظرات: 5
منتشر نشده: 5

ارسال نظر

کد امنیتی
کد جدید

نظر:

آمار و اطلاعات :
حاضرین آنلاین : ۴,۵۱۵ نفر
تعداد کل اخبار : ۸۴۰,۶۴۲ مورد