یک گرم طلای 18 عیار : ۱۱۶,۶۳۰ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۰۲,۰۰۰ تومان
دلار: ۳,۷۶۳ تومان
یورو: ۴,۰۶۱ تومان

اشتراک خبر نامه

کد خبر: 841965
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۷:۱۲

وقتی قرار شد نخل ها را قطع کنیم

به خسروآباد که رسیدیم به ما اعلام شد که بایستی در گروهی که وظیفه اش قطع نخل های کنار اروند رود است (گروه نخلی ها) خدمت کنید.


ولفجر

به گزارش گروه رسانه های بی‌باک،در محوطه مقر انرژی اتمی، ماشین واحد را دیدیم که برای بردن ناهار آمده بود. وقتی سراغ بچه ها را گرفتیم رد شد و گفت: نمی توانم بگویم. پس از اصرار ما به سمت منطقه ی فاو اشاره کرد و گفت به منطقه رفته اند.

ما هم پشت تویوتا سوار شدیم و به طرف منطقه رفتیم. وقتی به مقر رسیدیم، اکثر بچه ها نبودند، حدود پنجاه نفر آنجا بودند که قرار بود به عنوان گروه مین کار و به سرپرستی آقای محمد ابراهیمی عمل کنند.

قرار شد ما هم در همین گروه خدمت کنیم و برای مین کاری، در آخرین جلسه توجیهی شرکت کردیم. همان شب به سمت خسروآباد حرکت کردیم.

وقتی قرار شد نخل ها را قطع کنیم 

به خسروآباد که رسیدیم به ما اعلام شد که بایستی در گروهی که وظیفه اش قطع نخل های کنار اروند رود است (گروه نخلی ها) خدمت کنید.

در این گروه هم توجیه شدیم، کمربندهای انفجاری که برای قطع نخل ها آماده شده بود را با تی.ان.تی پر کرده و نحوه ی کار را نیز یاد گرفته و تمرین کردیم. قرار بود با آغاز عملیات برای اینکه تانک ها بتوانند از داخل خاک ایران و کنار اروند رود به مواضع عراقی ها دید داشته باشند و شلیک کنند، نخل ها را قطع کنیم.

آقای مرتضی شمس به منطقه آمده بودند و وقتی ما را دیدند گفتند با این دو نفر کار داریم، ظاهرا با توجه به اینکه گروه انفجارات کم داشتند، گروه جدیدی به فرماندهی شهید گرانقدر مرتضی اسماعیل زاده  تشکیل داده بودند و برای انفجار پل، که نقطه رهاییمان از تک درخت بود توجیه شدیم.

منبع:مشرق

بی‌باک: انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

بازگشت به صفحه سایر رسانه ها


-----------------------------------------------------------------------------

برای ورود به گلبرگها بعنوان جامع‌ترین مجله اینترنتی در حوزه سلامت و خانواده بر روی تصویر ذیل کلیک کنید!

تذکر: کاربر محترم! انتشار مطالب دیگر رسانهها از سوی پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" یا پل ارتباطی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، منتشر گردد.

  Y1399698951

------------- با کلیک بر روی لینکهای ذیل تمامی روزنامه‌های کشور را رایگان مطالعه کنید -------------

روزنامه‌های عمومی | روزنامه‌های اقتصادی | روزنامه‌های ورزشی | سایر روزنامه‌ها| هفته‌نامه و ماهنامه | نشریات استانی

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

ارسال نظر

کد امنیتی
کد جدید

نظر:

آمار و اطلاعات :
حاضرین آنلاین : ۴,۸۸۸ نفر
تعداد کل اخبار : ۸۳۸,۵۲۸ مورد