یک گرم طلای 18 عیار : ۱۱۶,۶۳۰ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۰۲,۰۰۰ تومان
دلار: ۳,۷۶۳ تومان
یورو: ۴,۰۶۱ تومان

اشتراک خبر نامه

کد خبر: 811060
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۹ دی ۱۳۹۵ ۱۶:۱۴
دسته: دیدگاه
پرینت
ایمیل
سید سعید سید هاشمی

۹ دی ثابت‌کننده تفکرات انحرافی جنبش سبز

9 دی‌ماه برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است که هیچ‌گاه از یاد ملت همیشه درصحنه ایران نمی‌رود، روز 9 دی پاسخ دندان‌شکن و کوبنده  ملتی است که بغض 8 ماه خود را در این روز بر سر دشمنان مکتب اهل‌بیت (ع) و انقلاب اسلامی خالی کردند.

ملتی که بیش از 8 ماه در برابر اهانت‌های فریب‌خوردگان داخلی و حامیان خارجی آن‌ها که به بهانه تقلب در انتخابات، کشور را به آشوب کشیده بودند و امنیت و آسایش را بر مردم حرام کرده بودند سکوت پیشه کرده بودند.

از گذشته  تاکنون ائمه(ع) و به‌خصوص امام حسین(ع) جایگاه و قداست خاصی نزد شیعیان داشته‌اند و هیچ موضوعی برای شیعیان به‌اندازه  ماه محرم و روز عاشورا دارای اهمیت نیست، حتی آن دسته از افرادی که دارای اعتقادات ضعیف‌تری هستند با فرارسیدن  ماه محرم و روز عاشورا به حرمت صاحب این ماه و روز عظیم عاشورا، هم‌نوا با دیگر شیعیان و محبان اهل‌بیت(ع) به عزاداری می‌پردازند.

عاشورای سال 88 با عاشورای چند سال اخیر تفاوت جدی و اساسی داشت که علت آن حرمت‌شکنی حامیان فتنه آمریکایی سبز بود، فتنه‌ای  که به بهانه تقلب در انتخابات 88 تداوم یافت و در روز عاشورا ابعاد جدیدی به خود گرفته بود، پس از حرمت‌شکنی‌های صورت گرفته توسط فتنه گران  که به اصل نظام و امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب جسارت کرده بودند  کار به حرمت‌شکنی روز عاشورا و مکتب امام حسین(ع) رسید.

فتنه گران سال 88 از یک موضوع مهم و اساسی غافل شده بودند و آن این‌که ملت ایران با همه صبر و شکیبایی‌هایی که دارند در برابر اهانت به امام حسین(ع) سکوت نمی‌کنند چون   اباعبدالله (ع) نزد مردم ایران از ناموس و جان عزیزتر است.

روز عاشورای 1431 هجری قمری عزاداران و سوگواران مکتب اباعبدالله(ع) در سراسر میهن اسلامی و در مساجد و تکیه‌ها در حال عزاداری برای سالار شهیدان بودند که فتنه گران از این فرصت استفاده کرده و با حضور در خیابان‌ها و با حمله به هیئت‌های عزاداری و اقدامات گستاخانه‌ای نظیر هلهله، سوت، کف زدن، رقص در این روز نشان دادند که مرگ تفکرهای پوچ آن‌ها  نزدیک است زیرا در مبارزهای  سیاسی مرحله آخر  قبل از فروپاشی اغتشاشات همراه با توهین و انجام اقدامات خلاف عرف است.

روز 6 دی 88 که مصادف با عاشورای حسینی بود بزرگ‌ترین جرم فتنه گران صورت گرفت، این گروه بی‌شرمی خود را به‌ حد اعلا رساندند و نشان دادند که هدفشان اعتراضات سیاسی نیست بلکه نیت اصلی آن‌ها اهانت به اعتقاداتی است که نظام جمهوری اسلامی بر اساس آن شکل‌گرفته و پایه‌گذاری شده است.

پس از انجام بی‌شرمی‌ها و اقدامات خلاف شرع و قانون که توسط وطن‌فروشان و فتنه گران اجیرشده داخلی در روز عاشورا صورت گرفت صبر مردم ایران به اتمام رسید و خونشان به جوش آمد زیرابه اعتقاداتی توهین شده بود که نه‌تنها ارتباطی به سیاسیون امروز نداشت بلکه اعتقادات میلیون‌ها شیعه ایرانی  بود که صدها سال جهت  زنده نگه‌داشتن آن جان خود را فدا کرده بودند.

ملت  ایران با مشاهده اعتقادات و تفکرات منحرف  فتنه گران مشهور به جنبش سبز در 9 دی‌ماه به خیابان‌ها آمدند و نشان دادند که شیعیان ایرانی حاضر نیستند که اندکی از اعتقادات خود کوتاه بیایند بلکه برای تعالی و حفظ مکتب سیدالشهدا (ع) از جان و مال خویش هم می‌گذرند.

ملت همیشه درصحنه ایران در 9 دی 88 با حضور میلیونی و چشم‌گیر پرونده فتنه آمریکایی سبز را برای همیشه بست  و تفکرات مسموم و انحرافی آن‌ها را به زباله‌دان تاریخ انداخت، اما آنچه در تاریخ ثبت و ماندگار شد بی‌آبرویی افرادی بود که نان انقلاب اسلامی ایران که بر اساس تفکرات و سیره  و مکتب حسینی شکل‌گرفته است را خوردند اما علیه این نظام و عاشورای حسینی اقدام کردند.

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

ارسال نظر

کد امنیتی
کد جدید

نظر:

آمار و اطلاعات :
حاضرین آنلاین : ۴,۵۶۴ نفر
تعداد کل اخبار : ۸۳۸,۵۲۸ مورد